Nebezpečenstvo menom slečna

Autor: Eva Vašková | 25.7.2014 o 20:07 | Karma článku: 3,76 | Prečítané:  1497x

Možno v tomto prípade nebude stačiť priazeň „každých nohavíc“, možno nebude dosť ani vždy nový model z butiku a hlavne ... každá hra má len jedného víťaza.

Ženy sú síce anjelské bytosti, ale občas s čertovskými praktikami. Niekedy nám tieto doslova schizofrenické črty môžu skomplikovať  len situáciu a niekedy oveľa viac.

Amélia je tridsiatnička milujúca život, všetky ženské radosti  od sladkostí až po najnovšie módne kúsky do šatníka a ... a mužov. Má pre nich slabosť, ale žiaľ pre každého len na chvíľku.

Daniel, Peter, Francesco, Ivan a ... a Matej. Muži v jej telefónnom zozname sa zmenili na „Nezdvíhať 10 či 16“, ale ... ale, ktorý  je  skutočne aj v jej srdci?

Z každého sa snaží vyťažiť maximum, nechce sa viazať, nezáleží predsa na citoch, veď môže mať každého, na ktorého ukáže prstom a ... a chlapov sú plné ulice.

Amélia, slečna nebezpečná, to skúša so ženskými zbraňami na každého, ktorý sa jej zapáči, ale ... ale, čo ak sa tieto zbrane otočia proti nej.

Vzťah s mužom je pre ňu hra. Čo však ak zistí, že jednu z takýchto hier nechce vyhrať ona. Tak ako to býva vždy. Čo ak, tu má vyhrať niekto iný  a ... a čo sa zmení, keď snáď po prvýkrát úprimne povie „ja ho milujem.“

Čo sa to vlastne deje? Čo je obsahom e-mailu, ktorý píše tá, ktorá sa zakaždým zo všetkého rýchlo otriasla? Prečo a komu túto správu možno svojho života píše? A ... a ovplyvní tým vôbec niečo?

„Som „slečna nebezpečná“ a možno mi to ani neuveríte, ale môj život je jednoducho super!“  ... „Potrebujem vymrznúť. Potrebujem, aby mnou niekto zatriasol a srdce sa mi vrátilo na správne miesto.“

Tak aj toto je kniha slovenskej autorky Jany Benkovej, Slečna nebezpečná. Milovníčky klasických ženských románov tu v živom jazyku nájdu príbeh zo života mladej manažérky kozmetickej firmy. Samozrejme okrem bežných každodenných starostí nechýbajú  aj tie s partnerskými vzťahmi.  

V tomto prípade sa však s kamarátkou na víne nerozoberajú všetky fázy prežívania partnerskej krízy alebo nebodaj požiadanie o ruku, ako by sme to možno v ženskom románe čakali.  V tomto prípade sa kvôli chlapom neplače alebo ... alebo áno? 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo.


Už ste čítali?